Spring naar inhoud
logo Drechtsteden

Drechtsteden Onderneemt

Aa  |
Home Team

Team

Heeft u een vraag? Neem contact op met uw accountmanager bedrijven:


Alblasserdam

Marianne VogelenzangMarianne Vogelenzang
ma.vogelenzang@alblasserdam.nl
078 7706124
06 40180496

nicoletteNicolette van Esdonk
N.van.Esdonk@Alblasserdam.nl
078 7706112
06 36082184



Dordrecht

Profielfoto Bert ten Veen

Bert ten Veen
ec.ten.veen@dordrecht.nl
078 770 49 43
06 200 92 893

Profielfoto Boukje van de Ven

Boukje van de Ven
b.vande.ven@dordrecht.nl
078 770 49 49
06 224 09 076

Profielfoto Marijn Wegman

Marijn Wegman
gjm.wegman@dordrecht.nl
078 770 49 45
06 532 30 966

accountmanager-dordt-onderneemt

Merin de Does
mv.de.does@dordrecht.nl
078 770 49 52


profielfoto reineke Reineke de Vries
reaj.de.vries@dordrecht.nl
078 770 48 88
06 42 23 23 13


rooRoos van der Werf
rnw.vanderwerf@dordrecht.nl
078 770 4855
06 36 09 41 46



Hardinxveld-Giessendam

Profielfoto2  Xanthine Xanthine Jut
xo.jut@hardinxveld-giessendam.nl
0184 674444
06 24367983 (do+vr)


Hendrik-ido-Ambacht

Profielfoto Anouk van den Heuvel - Bijnagte Anouk van den Heuvel
a.vandenheuvel@h-i-ambacht.nl
078 7702634
06 57559238


Papendrecht

Profielfoto Ninetta LorencNinetta Lorenc
n.lorenc@papendrecht.nl
078 7706315
06 40629472


Jan-Peter Hoste Jan-Peter Hoste
paj.hoste@papendrecht.nl
078 7706346
06 40580023



Sliedrecht

Ester Smit accountmanager bedrijven gemeente SliedrechtEsther Smit
e.smit@sliedrecht.nl
06 12391568


Zwijndrecht


portret Gerard KeuzenkampGerard Keuzenkamp
g.keuzenkamp@zwijndrecht.nl
078 7703578
06 18301312


Caroline Oster Caroline Oster
c.oster@zwijndrecht.nl
078 7703590
06 36098569